Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд УЖГОРОД - ХАРКІВ: наявність місць, ціна квитків, розклад на потяг УЖГОРОД-ХАРКІВ №13Л

Розклад руху на поїзд Ужгород - Харків №14-13 (2011-2012 рік)

Один з найдовших потягів країни - швидкий Ужгород - Харків №14 курсує з Закарпаття на Слобожанщину щодня о 20.55 через Чоп, Мукачево, Свалява, Львів, Броди, Радивилів, Дубно, Здолбунів, Бердичів, Київ, Конотоп, Суми і прибуває до Харкова о 23.40.  

Поїзд Ужгород - Харків перебуває в дорозі 27 годин. Окремі вагони поїзда слідують також за маршрутом Ужгород-Куп'янськ та Ужгород-Сімферополь.

Розклад руху: зворотній потяг Харків-Ужгород №13 відходить о 9.56, час прибуття до Ужгорода об 11.48. Вартість квитків...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.