Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ - ОДЕСА №9К: розклад, ЦІНА квитків, Укрзалізниця

Розклад руху на поїзд Київ - Одеса №9К (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Київ-Одеса №9К іде щодня о 23.14 через Козятин, Вінниця, Котовськ і прибуває до Одеси о 8.50 ранку. Поїзд Київ Одеса №9К перебуває в дорозі 9 год. 40 хв.

Розклад: зворотній поїзд Одеса-Київ №10 відходить о 23.15, час прибуття до Києва о 8.34. 

Поїзд КИЇВ - ЧОП №7: наявність місць, ЦІНА квитків, розклад

Розклад руху на поїзд Київ - Чоп №7К

Швидкий потяг Київ-Чоп №7К відходить щодня о 23.58 через Вінниця, Тернопіль, Львів, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево й прибуває в Чоп о 15.27. Поїзд Київ Чоп перебуває в дорозі 15 з половиною годин. Час відправлення потяга Чоп-Київ №8К 20.20, прибуття до Києва 12.13. Вартість квитків на поїзд Київ-Чоп...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.