Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ПОВЕРНЕННЯ квитків на поїзд: як повернути ЗАЛІЗНИЧНІ квитки Укрзалізниці


Правила повернення залізничних квитків в Україні

Здати квитки на поїзд можна в будь-якій касі Укрзалізниці по всій території України, незалежно від міста, в якому ці залізничні квитки було придбано.

Таким чином, якщо квиток на потяг був куплений у Львові, здати квитки можна також у Києві або будь-якому іншому місті України.

Офіційні Правила повернення залізничних квитків в Україні регулюються Наказом Міністерства транспорту та зв'язку № 252 від 04.03.2008.

  • Якщо здати квиток на поїзд не пізніше, ніж за 24 години до його відправлення - пасажиру виплачується повна вартість квитка і плацкарти (певна частина вартості квитка, що вираховується для кожного потяга окремо), проте не виплачуються додаткові збори і комісії, утримується плата за послуги.
  • Якщо здати жд білет в період до 6 годин до відправлення поїзда - виплачується повна вартість квитка на потяг і 50% вартості його плацкарти.
  • Якщо здавати квитки на поїзд не пізніше, ніж за 3 години до його відправлення - виплачується тільки вартість самого залізничного квитка.
  • Якщо здавати білети пізніше 3:00 з моменту відправлення поїзда - жодної компенсації пасажиру не передбачено, за винятком документально підтверджених медичних причин.

Див докладніше: ПОВЕРНЕННЯ ЖД КВИТКІВ

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.