Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


БРОНЮВАННЯ квитків на ПОЇЗД УЗ: бронювання залізничних квитків Укрзалізниця


Укрзалізниця: бронювання квитків на поїзд по Україні

Бронювання залізничних квитків на поїзди, що формує Укрзалзіниця, надаються по телефону в Києві довідковою службою УЦОП (Український центр по обслугованню пасажирів на залізничному транспорті України).

З-поміж основних послуг УЦОП - попередній продаж залізничних квитків у Києві за 45 діб до відправлення потягів, заявки на бронювання білетів і резервування місць у поїздах, бронювання квитків по телефону, доставка залізничних квитків тощо.

Див. докладніше Бронювання квитків на поїзд по телефону

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.