Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


МІСЬКА ЕЛЕКТРИЧКА Київ: розклад руху міської електрички Києва, нова городська електричка

Розклад міської електрички Києва

З жовтня 2011 року в столиці щодня курсує нова міська електричка довкола Києва.

Київська міська електричка слідує по колу по та проти годинникової стрілки. Маршрут руху міської електрички здійснюється в правий та лівий бік від залізничної станції Дарниця, зокрема Дарниця - Вокзал - Петрівка - Дарниця та Дарниця - Петрівка - Вокзал - Дарниця.

Маршрут міської електрички Києва на правий берег (за годинниковою стрілкою): Дарниця -станція Лівий берег - станція Видубичі (Теличка) - Північна (Залізничний вокзал) - Караваєви Дачі (Кардачі, Чоколівка) до станції Київ-Волинський - Борщагівка - Рубежівська (Нивки, Святошин) - Сирець - Вишгородська - Зеніт - станція Петрівка - Троєщина - Лівобережна - Дарниця.

Зворотній маршрут руху міської електрички Києва на лівий берег (проти годинникової стрілки): Дарниця - Лівобережна - станція Троєщина - станція Петрівка - Зеніт - Вишгородська - станція Сирець - Рубежівська - Борщагівка - Київ-Волинський - Кардачі - Вокзал - Видубичі - Лівий берег - Дарниця.

Зупинки міської електрички: увага, київська міська електричка не проходить через станцію Святошино, Протасів Яр, Київ Московський.

Розклад руху городської електрички в місті Київ поділяється на ранкові та вечірні рейси (міська електричка курсує з 6-30 до 10-30 та з 16-30 та 21-30).

Ціна квитків на міську електричку становить 1,70 грн. Білети на міську електричку в Києві можна придбати на відповідних станціях, де вона зупиняється. У складі міської електрички курсує зазвичай 5-6 сидячих вагонів 3 або 2 класу.

Похвилинний графік (розклад) міської електрички...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.