Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Повагонний продаж залізничних квитків на поїзди


З 1 листопада 2011 року Укрзалізниця вводить повагонний продаж квитків на потяги по всій Україні. 

Це означає, що в залізничних касах будуть доступні для купівлі залізничні квитки лише на певні вагони відповідного класу. Наприклад, на поїзд Київ-Львів можна буде придбати квитки класу купе лише в вагоні №1, аж поки в ньому не залишиться вільними менше 10 квитків. З цього моменту в касах можна буде придбати квитки у вагон №2 і так далі.

Подібний повагонний принцип продажу залізничних квитків вводиться в дію також для плацкартних та СВ вагонів усіх пасажирських поїздів Укрзалізниці...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.