Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ - БЕРЛІН: квитки на потяг Київ-Берлін №29


Розклад руху на поїзд Київ-Берлін №29 та ціна квитків зі Львова та Києва


Швидкий фірмовий потяг Київ-Берлін №29К "Каштан" раніше курсував щодня, а в зимовий період по 1,4,5,6 днях тижня.

Час відправлення потягу з Києва на Берлін о 9.30 через Сарни, Ковель, Люблін, Варшава, Познань і прибуває до Берліну (Німеччина) о 7.25 ранку за середньоєвропейським часом.  

Швидкий потяг з Києва до Берліна перебуває в дорозі майже добу.

Розклад руху поїздів: зворотній Берлін-Київ №445/441 відходить о 20.46 (15.24), прибуття до Києва о 21.08 (16.42).  

УВАГА: в 2022 році прямий потяг Київ Берлін та Берлін Київ не курсує, так само як поїзд Львів-Берлін та Берлін-Львів. Дістатися поїздом з Києва та Львова до Берліна можна з пересадкою в Перемишлі, Кракові або Варшаві.


Див. докладніше потяг Львів-Берлін та Київ-Берлін з пересадкою.


Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.