Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ - СЕВАСТОПОЛЬ: наявність, квитки на потяг КИЇВ-СЕВАСТОПОЛЬ №28


Розклад руху на поїзд Київ-Севастополь №28 (графік 2011-2012 рік)

Швидкий потяг сполученням Київ-Севастополь №28 відходить щодня о 20.21 через Миколаїв, Херсон, Джанкой, Сімферопіль і прибуває до Севастополя о 12.56 ранку.  

Загалом швидкий поїзд з Києва до Севастополя слідує в дорозі 16 з половиною годин.

Розклад руху потягів: назад Севастополь-Київ №28П відходить о 14.52, прибуття до Києва о 8.50 зранку. Вартість квитків...

Поїзд ОДЕСА - МОСКВА: як купити квитки на потяг ОДЕСА-МОСКВА №24


Швидкий поїзд Одеса - Москва №24 (рокзлад руху на 2011-2012 рік)

Фірмовий потяг Одеса-Москва №24 "Одеса" іде щодня о 15.04 на Москву через Вінницю, Київ, Контоп, Брянск, Калуга, час прибуття поїзда: 15.16.

Швидкий потяг з Одеси до Москви слідує в дорозі майже добу.

Розклад руху потягів: зворотній Москва-Одеса №23 відходить о 21.20 за російським часом, прибуття до Одеси о 19.08. Вартість білетів...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.