Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ-СІМФЕРОПОЛЬ: розклад, наявність місць, ціна квитків на потяг КИЇВ - СІМФЕРОПОЛЬ №12

Розклад руху на фірмовий поїзд Київ-Сімферополь №12К ("Славутич") 2011-2012 рік

Швидкий фірмовий потяг Київ-Сімферополь №12К іде щодня о 18.55 через Знам'янку, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Мелітополь і прибуває до столиці Криму о 7.55. Найшвидший поїзд зі столиці до Криму Київ-Сімферополь №12 перебуває в дорозі 13 годин, цей потяг має лише купейні та СВ-вагони.
Розклад: зворотній Сімферополь-Київ №12П відходить о 18.06, час прибуття до Києва о 7.06. Вартість квитків...

Поїзд ЛУГАНСЬК - МОСКВА: розклад, наявність місць, ціна квитків на потяг ЛУГАНСК-МОСКВА (Укрзалізниця)


Розклад руху на поїзд Луганськ - Москва №11Д (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Луганськ-Москва №11Д іде щодня о 17.09 через Старобільськ, Валуйки і прибуває до Москви (Павелецький вокзал) о 15.15.
Поїзд Луганськ-Москва перебуває в дорозі 21 годину.
Розклад: зворотній Луганськ-Москва №11Г відходить о 18.50, час прибуття до Луганська о 13.56. Вартість квитків...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.