Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ЦІНА білетів НА поїзд, КВИТКИ: вартість ЖД білетів, наявність квитків

Довідка про замовлення ЖД квитків: ціни, наявність місць, розклад руху поїздів Укрзалізниці

Онлайн довідка надає актуальну інформацію про можливість замовлення та вартість квитків на потяг, наявність місць на поїзди та графік руху поїздів Укрзалізниці 2013-2014 років.

Залізнична довідка про жд квитки та розклад руху поїздів, наявність місць доступна тільки для потягів по Україні. Щоб дізнатися про жд квитки на поїзди до Росії, Білорусі тощо дивіться тут: стоимость билетов и наличие мест на поезда.

Щоб отримати інформацію про жд квитки онлайн, вартість жд квитків, розклад руху та можливіть купити квиток на потяг тощо потрібно сформувати запит нижче, зазначивши наступні дані:

  • потрібний поїзд або його номер: наприклад поїзд Тернопіль-Київ
  • час відправлення потяга або дата: напр. 28 січня 2014 року
  • необхідний тип вагону: купе, плацкарт, сидячий або люкс (СВ-вагон)
Див. докладніше: ДОВІДКА про ціни білетів на поїзд, наявність жд квитків

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.