Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ЖД Билеты: цены, наличие мест. Стоимость билетов жд. Билет на поезд


Справка: жд билеты, стоимость билетов жд и наличие мест на поезд по Украине и СНГ

Онлайн справка предоставляет актуальные данные про жд билеты и наличие мест на поезда из Украины в Россию, Беларусь, Казахстан и другие страны СНГ, а также билеты на поезда из России, Беларуси в Украину.

Кроме того, доступно расписание поездов из Украины в СНГ и в Европу, а также стоимость билетов жд в гривнах для различных типов вагонов (плацкарт, купе и пр.).

Внимание: данные про жд билеты и наличие мест на поезд, а также информация о том, как можно заказать или купить жд билеты по интернету или в кассе доступна только по маршрутам в страны СНГ.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.