Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Знижки для СТУДЕНТІВ на Залізниці на жд квитки


Знижки на квитки на поїзд для студентів

Відповідно до діючих правил Укрзалізниці, студентам та учням очної форми навчання шкіл, училищ та ВУЗів надається знижка в 50% вартості проїзду у поїздах у загальних, сидячих та плацкартних вагонах.

Знижка на білети для студентів діє цілий рік. Обов'язковою умовою для отримання жд квитка зі знижкою є пред'явлення чинного студентського або учнівського квитка із записом про денну або стаціонарну форму навчання.

Важливо! Пільги на проїзд у поїздах надаються також іноземним громадянам, які навчаються в Україні.

Докладніше про знижки для студентів на Укрзалізниці...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.