Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд ХАРКІВ - МОСКВА: час прибуття, квитки на потяг ХАРКІВ-МОСКВА №20

Розклад руху на поїзд Харків - Москва №20(2011-2012 рік)

Швидкий фірмовий потяг Харків-Москва №20 "Микола Конарьов" іде щодня о 19.35 на Москву через Белгород, Курськ, Орьол і прибуває о 9.42 ранку.

Загалом, швидкий потяг з Харкова до Москви перебуває в дорозі 13 годин.

Розклад руху поїздів: зворотній Москва-Харків №19 відходить о 21.35 за російським часом, прибуття до Харкова о 9.23. Вартість квитків...

Поїзд СЕВАСТОПОЛЬ - МОСКВА №18: залізниця, КВИТКИ ОНЛАЙН

Розклад руху на поїзд Севастополь - Москва №18 (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Севастополь-Москва №18 іде щодня о 17.15 через Сімферополь, Джанкой, Запоріжя, Харків, Орел і прибуває до Москви (Курський вокзал) о 19.15 наступного дня. Загалом, поїзд Севастополь-Москва перебуває в дорозі 25 годин.

Розклад: зворотній Москва-Севастополь№17 відходить о 10.25 за місцевим часом, час прибуття до Севастополя об 11 ранку. Вартість квитків...

Квитки з чаєм на поїзд: чай включено до вартості квитків

Інформація про включення вартості чаю у вартість проїзного документу


Залізниці України поширюють послугу щодо оплати за бажанням пасажира вартості чаю через каси при придбанні проїзного документу. Сьогодні зазначена послуга надається у всіх типах вагонах (крім загальних) у 58 поїздах (причіпних групах) залізниць України.

Процедура: при купівлі квитка пасажир може за власним бажанням оплатити вартість від 1-ї до 3-х склянок чаю.
Касир повинен при оформленні проїзного документа запитати пасажира щодо бажання оплатити вартість чаю (за наявності такої послуги) та в разі згоди пасажира визначити бажану ним кількість склянок чаю. Відповідно до кількості замовлених склянок чаю пасажир сплачує їх вартість через касу. Крім цього, у пасажира залишається можливість придбати чай також і в поїзді.

Повний перелік поїздів, де можна зазделегідь придбати чай...

Поїзд УЖГОРОД - МОСКВА: наявність місць, ціна квитків, рокзлад УЖГОРОД-МОСКВА

Розклад руху на поїзд Ужгород - Москва "Тиса" (2011-2012 рік)

Швидкий фірмовий потяг Ужгород-Москва №15 іде щоночі о 1.35 через Чоп, Львів, Тернопіль, Вінниця, Київ, Брянск і прибуває до Москви (Київський вокзал) через добу о 9.55.

Поїзд Ужгород-Москва перебуває в дорозі 31 годину.

Розклад руху: зворотній Москва-Ужгород №15 відходить о 22.13, час прибуття до Ужгорода о 4.28. Ціна квитків...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.