Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ-ПРАГА, КИЇВ-ВРОЦЛАВ, КИЇВ-ВІДЕНЬ: розклад руху і квиткиРозклад руху на поїзд Київ-Вроцлав №51 (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Київ-Вроцлав (також причіпні вагони поїзда Київ-Прага та Київ-Відень) відправляється о 20.43 через Вінницю, Тернопіль, Львів, Перемишль, Краків, Катовіце і прибуває о 21.25.

Загалом швидкий потяг з Києва до Польщі перебуває в дорозі понад добу.

Розклад руху поїздів: зворотній Вроцлав-Київ (Прага-Київ, Відень-Київ) №6310 відходить о 7.18 за польським часом, прибуття до Києва о 10.01.

Тема: поїзд Київ-Краків - Вроцлав та вагони Київ-Прага, Київ-Відень (Киев-Вроцлав, Kijow-Wroclaw) розклад

11 comments:

Анонім сказав...

Яка вартість проїзду потягом Вінниця-Краків?

Анонім сказав...

Добрий день! Якак вартість квитка (плацкарт чи купе) Київ-Прага?

Cellina сказав...

Доброго дня!Скільки коштує квіток Київ-Відень?

Анонім сказав...

Чим доїхати з Тернополя доВроцлава?( НОмер і назва поїда, час відправки і прибуття).Скільки коштує квиток з Тернополя до Вроцлава?

Анонім сказав...

вот может кто дать ссылку на официальный источник???
с ценами билетов!
я уже второй час сижу в интернете ничего не найдё! уже время отбытия прибытия наизусть выйчил !а цен билетов киев-прага нихрена нет

Анонім сказав...

На сайті Ебілет УЗ є вся інформація по поїзду на Вроцлав

Анонім сказав...

конкретно ДЕ???

Анонім сказав...

яка ціна київ-краків?

Анонім сказав...

Чи є дійсний розклад руху потягу Київ-Прага і де можна дізнатися його розклад руху та вартість проїзду?

Анонім сказав...

Якась дика каша в голові того, хто робив цей сайт. Якого дідька мішати українську мову з російською? Хіба не можна зробити два окремих сайти? А то й три - плюс англійська, де факто інтерлінґва.81

Анонім сказав...

Доброго дня. Яким поїздом доїхати із ст.Стрий до Праги ?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.