Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Квитки на поїзд ДНІПРОПЕТРОВСЬК - ОДЕСА, розклад поїздів з ОдесиРозклад руху на поїзд Дніпропетровськ - Одеса №63П (графік руху 2011-2012 рік)

Швидкий фірмовий потяг Дніпропетровськ-Одесса №63П "Свіфія" іде щодня о 19.30 через Дніпродзержинськ, Олександрія, Кіровоград і прибуває до Одеси 6.28 ранку.  

Загалом швидкий потяг з Дніпропетровська до Одеси перебуває в дорозі 11 годин.

Розклад руху потягів Одеса-Дніпропетровськ №64: відходить о 22.20, прибуття до Дніпропетровська о 9.12. Вартість квитків...
Ціна білетів на потяг Дніпропетровськ-Одеса №63П: 150 гривень купе, 500 гривень вагон СВ, плацкарт 92 гривні.

Наявність місць онлайн на поїзд Дніпропетровск-Одеса

Поїзд Одеса-Дніпропетровськ обслуговує Придніпровська залізниця.

Тема: поїзд Дніпропетровськ - Одеса (Днепропетровск - Одесса, Dnipropetrovsk-Odesa) наявність місць

2 comments:

Анонім сказав...

сайт лайно!!!

Анонім сказав...

Чи є в наявності квитки на поїзд відправлення в добу 03.07.2015

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.