Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ЗАМОВЛЕННЯ залізничних КВИТКІВ: телефон бронювання білетів Тернопіль


Телефон бронювання залізничних квитків у Тернополі

Замовити квитки на поїзд у Тернополі можна шляхом резервування (бронювання) залізничних білетів по телефону із подальшим їх викупом у касі Укрзалізниці.

Замовлення (бронь) залізничних квитків здійснюється винятково уповноваженим оператором ДП Укрзалізниця в певному регіоні України. При цьому замовлення квитків можливе на всі поїзди.

Докладніше: телефон замовлення квитків на поїзд м. Тернопіль


Для того щоб замовити (забронювати) квиток на потяг по телефону у Тернополі, необхідно подзвонити за номером 47-24-24, код Тернополя 0352.

Увага: бронювання (резервування) жд білетів у Тернополі здійснюється винятково з 9 до 13 години.

Тема: замовлення залізничних квитків - телефон у Тернополі

1 comments:

Unknown сказав...

Чи є квитки плацкарт на поїзд Київ - до сваляви на 22.07.2021.яка ціна?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.