Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд ХАРКІВ-ДОНЕЦЬК "Шкода" курсуватиме через Ізюм


Швидкісний потяг "Інтерсіті" (Шкода) Харків-Донецьк і Донецьк-Харків розклад

Відповідно до розпорядження ДП "Укрзалізниця" внесено зміни в порядок слідування швидкісних поїздів між Харковом та Донецьком.

Зокрема, з 11 листопада 2012 року денні швидкісні потяги "Інтерсіті" № 171 Харків-Донецьк та № 172 Донецьк-Харків (електропоїзд Шкода) прямуватимуть через станцію Ізюм.

Поїзд № 171 Харків-Донецьк відправлятиметься зі станції Харків Пасажирський о 14.43 та прибуватиме до Донецька о 18.57.

Розклад руху поїзда Шкода між Харковом і Донецьком: потяг буде зупинятися на станціях Південної залізниці: Балаклія 15.52-15.54 та Ізюм 16.31-16.33.

Розклад з Донецька

Поїзд № 172 відправляється з Донецька о 10.00, прибуває до Харкова о 14.18. Зупинка на станції Ізюм о 12.31-12.33, Балаклія 13.09 - 13.11.

Таким чином, відтепер пасажири матимуть можливість подорожувати, використовуючи поїзд "Шкода" Харків-Ізюм та Ізюм-Харків, а також Ізюм-Донецьк і Донецьк-Ізюм відповідно.

Тема: поїзд Шкода Харків-Донецьк розклад руху, Ізюм

0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.