Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ХУНДАЙ Київ-Донецьк розклад 2013 | Поїзд Хюндай з Києва в Донецьк № 150, 152


Новий розклад поїздів Хундай Київ-Донецьк

З 18 лютого 2013 ДП " Укрзалізниця " вводить в дію оновлений розклад руху потягів Інтерсіті + (поїзд Хундай) з Києва в Донецьк.

Зокрема, новий графік руху зачіпає щоденні поїзда Хундай Київ-Донецьк № 150 і 152.

Час відправлення денного поїзда Хюндай № 152 з Києва - 15.39 хв. (прибуття в Донецьк о 22:37), нічного поїзда № 150 - 22.18 (прибуття о 5.16 ранку).

Тема: поїзди Хундай Київ-Донецьк розклад 2013

1 comments:

Анонім сказав...

Доброго дня... Підскажіть, будь ласка, чи є квиточки на потяг 371 з Сарн до Івано-Франківська на 11 липня? І якщо є, коли їх можна придбати?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.