Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд Ковель-Київ, Київ-Івано Франківськ, Львів-Київ - додаткові вагони


ДП "Укрзалізниця" призначила додаткові вагони до найпопулярніших поїздів, що дає змогу пасажирам купити квитки на потяг:

  • 6 вагонів на поїзд №143/144 Київ – Івано-Франківськ відправленням із Києва – з 16 вересня по 25 жовтня щоденно, а з Івано-Франківська до Києва – з 17 вересня по 26 жовтня щоденно.
  • 1 додатковий вагон на поїзд №342 Луганськ – Сімферополь відправленням із Луганська – 14 вересня, із Сімферополя в Луганськ – 15 вересня.
  • 1 вагон на фірмовий нічний поїзд №92/91 Львів-Київ відправленням зі Львова – 9 вересня, із Києва до Львова – 10 вересня.
  • 1 додатковий вагон на поїзд №98/97 Ковель – Київ відправленням із Ковеля в Київ – 9 вересня, із Києва до Ковеля – 10 жовтня.

Додаткові потяги на 2 половину вересня:
  • 1 вагон на поїзд №144 Кривий Ріг – Сімферополь відправленням із Кривого Рога – 14, 15 та 16 вересня, із Сімферополя – 15, 16 та 17 вересня;
  • 1 вагон на поїзд №70 Маріуполь – Донецьк – Львів відправленням із Маріуполя – 20 та 21 вересня, зі Львова – 21 та 22 вересня;
  • 2 вагони на потяг №70 Маріуполь – Донецьк – Львів на 22, 23 та 27 вересня, зі Львова – на 23, 24 та 28 вересня.

Тема: поїзд Ковель-Київ, Київ Івано Франківськ додаткові вагони потяга

2 comments:

Анонім сказав...

треба більше поїздів на Львів з Києва

Анонім сказав...

Добрий день. Підскажіть будь -ласка ціну на квиток Ковель (станція ж/д м.Рівне) - Одеса пласкарт і купе ( обидва з білизною) . І чи є в наявності дитячі квитки?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.