Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Відміна поїздів: Феодосія Дніпропетровськ, Євпаторія, Сімферополь-Чернівці


Розпорядженням ДП "Укрзалізниця" скасовано низку потягів на Крим

Зокрема, відмінено додатковий літній потяг №218/217 Дніпропетровськ – Феодосія, поїзд № 226/225 Євпаторія – Дніпропетровськ та №296/295 потяг Сімферополь – Чернівці.

Водночас починаючи з 4 жовтня 2013 року призначається новий поїзд № 98/97 - 212/211 Керч – Феодосія – Москва через Запоріжжя, Харків.

Призначені безпересадкові вагони Бердянск – Москва (поїзд № 74/73 Кривий Ріг – Москва), Євпаторія – Москва у складі поїздів № 68 Сімферополь – Москва та № 17 Москва – Севастополь.

Також з 16 вересня 2013 року подовжено до м. Севастополя маршрут поїзда №90\89, який раніше курсував з Дніпропетровська до Сімферополя.

Увага: через перехід України на зимовий час  з 27 жовтня 2013 року буде внесено зміни в розклад руху 72 пасажирських поїздів.

Тема: відміна поїздів Феодосія Дніпропетровськ, Сімферополь-Чернівці

0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.