Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Зимовий час дата: графік руху поїздів і перехід на зимовий час


Перехід на зимовий час в Україні здійснюється в ніч з 26 на 27 жовтня 2013 р.

У зв'язку з цим час відправлення та прибуття поїздів, які вказуються на залізничних квитках, враховують ці зміни.

Зокрема, через перехід о 4 годині за київським часом на зимовий час, ДП Укрзалізниця внесла відповідні зміни в графік руху потягів по Україні, в т.ч. відповідних змін зазнав і графік руху поїздів з України в Росію, Польщу, Білорусь та інші країни.

Тема: перехід на зимовий час у залізничних квитках

0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.