Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд ЖИТОМИР - ХАРКІВ № 343 - 344, вартість квитків, розклад руху

Зміни в рокладі руху поїзда №343 в напрямку Харків - Житомир на дільниці Київ-Житомир.

У період до 1 вересня 2011 року, в зв'язку з ремонтними роботами, поїзд курсуватиме з Києва до Житомира через Фастів замість звичайного маршруту через Малин - Коростень - Нова Борова.У зворотньому напрямку Житомир - Харків потяг слідує як завжди через Коростень та Малин.

З 1.09.2011 р. поїзд Харків - Житомир курсуватиме за звичайним маршрутом.

1 comments:

Анонім сказав...

Скажіть чи є білети на 29 липня Львів-Одеса,який відправляється зі Львова о 19.00 плацкарт 1 дорослий , і на 30 липня Одеса-Львів або Одеса-Стрий

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.