Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд Київ Одеса №396 (найдешевший на Одесу)

Розклад руху на поїзд Київ - Одеса №396 ("Хаджибей")

Найдешевший та найдовший потяг Київ-Одеса №396 слідує щодня о 15.25 через Яготин, Гребінку, Черкаси, Шевченка й прибуває в Одесу о 5.04 ранку.

Поїзд Київ Одеса 396 перебуває в дорозі 13 год. 40 хв. Це єдиний поїзд з Києва до Одеси, який має загальний вагон.


Ціна квитків на поїзд Київ-Одеса становить 132 гривні купе, 66 грн плацкарт із білизною, 30 гривень загальний.

1 comments:

Анонім сказав...

скажыте пожалуйста есть ли плацкартные места на поезд с Киева до Одессы на 22.07.12

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.