Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ - МОСКВА № 1-2: розклад, квитки, наявність місць

Розклад руху на поїзд Київ - Москва №1 та 2 ("Столичний експрес")

Швидкий фірмовий потяг Київ-Москва №2 та Москва-Київ №1 відходить щодня о 20.52 та прибуває до москви о 6.43 ранку за місцевим часом, назад поїзд Москва-Київ відходить о 23.17 з Київського вокзалу та прибуває до Києва о 6.59.

"Двійка" - це найшвидший поїзд з Києва до Москви, що слідує на швидкості 140 км на год. без зупинок за 8 з половиною годин. Поїзд має лише купейні та СВ-вагони, а також вагон-ресторан, загалом 15-16 вагонів...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.