Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд ХАРКІВ - ОДЕСА: графік руху, залізничні квитки на потяг ОДЕСА-ХАРКІВРозклад руху на поїзд Харків - Одеса №59О (на 2011-2012 рік)

Швидкий фірмовий потяг Харків-Одеса "Чайка" відходить щодня о 18.08 з Харкова через Люботин, Полтава, Кременчук, Кіровоград і прибуває до Одеси о 8.19 ранку.  

Загалом швидкий потяг з Харкова до Одеси перебуває в дорозі понад 14 годин.

Розклад руху поїздів: зворотній потяг Одеса-Харків №60Д відходить о 18.51, прибуття до Харкова о 8.50 Вартість квитків...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.