Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


УКРЗАЛІЗНИЦЯ: офіційний САЙТ Укрзалізниці змінює дизайн і функціонал

Оновлений офіційний сайт Укрзалізниці

Укрзалізниця: офіційний сайт Укрзалізниці в мережі Інтернет надає відтепер ще зручніші послуги та має оновлений інтерфейс.

Зокрема офіційний вебсайт Укрзалізниці подає актуальний розклад руху поїздів, адреси залізничних кас, розклад руху електричок. Також оновлений офіциальний сайт "Укрзализниця" має інформацію про всі діючи пільги на проїзд на поїздах та електричках, дозволяє зарезервувати місця в поїздах по телефону з подальшим оформленням та придбанням у квитковій касі тощо.

Докладніше про оновлений офіційний сайт Укрзалізниці...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.