Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзди в Слов'янськ: Укрзалізниця відновлює поїзд до Слов'янська


Поїзди в Слов'янськ із Харкова

Офіційний сайт Укрзалізниці повідомляє про відновлення руху приміських поїздів на ділянці Лозова - Слов'янськ

З 8 липня 2014 року знову курсує приміська електричка № 6289 за маршрутом Лозова-Слов'янськ.

З 9 липня приміський поїзд № 6289/6290 Харків- Лозова - Слов'янськ та Слов'янськ-Харків курсуватиме щоденно.

Зокрема, з Харкова приміський поїзд в Слов'янськ вирушатиме о 10:20, на станцію Лозова прибуватиме о 12:40, в Слов'янськ - о 15:20. Зі Слов'янська електричка відходить о 16:12, прибуває в Харків о 20:40.

При цьому на вузловій станції Лозова пасажири можуть пересісти у поїзди, що курсують в інших напрямках, зокрема на поїзд у Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Сімферополь, Львів та інші міста України.

Тема: поїзди в Слов'янськ, квитки, розклад руху

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.