Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ-ПРАГА, КИЇВ-ВРОЦЛАВ, КИЇВ-ВІДЕНЬ: розклад руху і квиткиРозклад руху на поїзд Київ-Вроцлав №51 (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Київ-Вроцлав (також причіпні вагони поїзда Київ-Прага та Київ-Відень) відправляється о 20.43 через Вінницю, Тернопіль, Львів, Перемишль, Краків, Катовіце і прибуває о 21.25.

Загалом швидкий потяг з Києва до Польщі перебуває в дорозі понад добу.

Розклад руху поїздів: зворотній Вроцлав-Київ (Прага-Київ, Відень-Київ) №6310 відходить о 7.18 за польським часом, прибуття до Києва о 10.01.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.