Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ПОЇЗД ХЮНДАЙ Київ-Львів та Львів-Київ: ціни на квитки поїзди Хюндай


Поїзди Хюндай Київ - Львів та Львів - Київ: вартість проїзду, білети, розклад

Розклад руху поїздів Хюндай: швидкісні поїзди Хюндай №169 Л сполученням Київ-Львів курсують щодня о 18-20 та прибувають до Львова о 23-15.

Зворотний швидкісний потяг Хюндай №170 Л час відправлення зі Львова о 7-00, прибуття до Києва об 11-55.

Поїзди Хюндай Київ-Львів та Львів-Київ слідують без зупинок, потяги мають сидячі вагони - 3 вагони першого класу та 6 вагонів другого класу.

Дізнатися про ціну квитків на поїзди Хюндай Київ-Львів  
 

ПОЇЗД КИЇВ-ЛЬВІВ та ЛЬВІВ-КИЇВ №91 92 та 191-192


Зміна нумерації поїздів Київ-Львів №91 та №92

З 28 червня 2012 року нічний потяг №191-192 Київ-Львів повертає собі "фірмовий номер" 91.

Поїзду, який сьогодні курсує між Львовом та Києвом через Поділля під номером 191/192 (зі Львову – о 22:35, у Києві – о 06:40), з 28 червня буде повернуто його звичний фірмовий номер 91/92. 

Натомість поїзду, який зараз курсує під цим номером зі Львова через Полісся до Києва, буде присвоєно номер 141/142.


ЖД БІЛЕТИ онлайн (Київ, Львів, Рівне, Херсон та ін): білети на поїзди


Наявність жд білетів онлайн (Київ, Львів, Рівне, Тернопіль, Херсон, Одеса та інші міста) - довідка про вартість жд білетів Укрзалізниці

Довідкова інформація про жд білети онлайн на поїзди по Україні та СНД. Онлайн довідка про наявність місць на поїзди, продаж жд квитків і розклад руху поїздів Укрзалізниці, а також нові ціни на жд білети по Україні 2012 року.

Також інтернет довідка подає інформацію про вартість квитків на поїзди українського формування по Росії та Білорусі.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.