Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ-ПЕТЕРБУРГ та ПЕТЕРБУРГ-КИЇВ: час прибуття, квитки на потяг


Розклад руху на поїзд Київ - Санкт-Петербург №54 (2011-2012 рік)

Швидкий фірмовий потяг Київ - Санкт-Петербург №54 "Либідь" іде щодня о 19.30 через Ніжин, Чернігів, Гомель, Жлобин, Могилів, Локня і прибуває до Петербургу о 10.42 ранку.  
Загалом швидкий потяг з Києва до С. Петербургу перебуває в дорозі майже добу.
Розклад руху поїздів: зворотній Петербург-Київ №53 відходить з Вітебського вокзалу Санкт-Петербургу о 16.00 за російським часом, прибуття до Києва о 14.40.

Вартість квитків на потяг Київ-Петербург...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.