Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ЗАМОВЛЕННЯ квитків УКРЗАЛІЗНИЦЯ: замовлення квитків на ПОЇЗД, залізниця

Замовлення залізничних квитків на потяг - телефон, довідка залізниці

Замовлення квитків на поїзд у Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах України здійснюється через уповноваженого оператора "Укрзалізниці", до якого треба звернутися за телефоном, щоб замовити квитки на потяг на потрібну дату.

Замовлення залізничних квитків здійснюється шляхом резервування (бронювання) квитків на поїзд. Окрім замовлення квитків на потяг, можлива також доставка квитків на поїзд безпосередньо на адресу замовника (пасажира).

ТЕЛЕФОН ЗАМОВЛЕННЯ КВИТКІВ НА ПОЇЗД: 0 (44) 503-6050

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.