Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


РОЗКЛАД поїздів КИЇВ-ЛЬВІВ 2011-2012: ПОВНИЙ розклад потягів Київ - Львів

Розклад поїздів Київ-Львів на 2011-2012 рр. - повний розклад потягів сполученням Київ-Львів

Розклад поїздів Київ-Львів на поточний момент налічує понад 20 потягів. Більшість поїздів на маршруті Київ-Львів курсує щоденно.

Новий розклад поїздів КИЇВ-ЛЬВІВ подає як прямі потяги сполученням Київ-Львів, так і транзитні поїзди, що проходять через Київ та Львів, напр. Луганськ-Львів, Київ-Ужгород тощо. Також докладний розклад потягів Київ-Львів містить і міжнародні поїзди, що проходять через станції Львів та Київ, зокрема російські поїзди сполученням Москва-Львів.

Крім того, повний розклад поїздів Київ-Львів включає в себе додаткові потяги одного з найпопулярніших в Україні маршрутів Київ-Львів, що призначено на період новорічних свят.

Переглянути повний розклад поїздів Київ-Львів

Поїзди з Києва на Львів, Івано-Франківськ, Крим на новорічні свята 2011-2012 рр.


Квитки на потяги з Києва до Львова, Криму та інших напрямків на Новий рік

Укрзалізниця повідомляє, що аналіз пасажиропотоку здійснюється в щоденному режимі, завдяки чому зберігається можливість призначення додаткових поїздів у новорічні свята в разі появи такої потреби.

Водночас станом на 25.11.11 на поїзди львівського напрямку (потяги Київ-Львів, Київ-Ужгород, Київ-Ковель та Київ-Чернівці) на дати відправлення 26 грудня в наявності було 845 вільних місць, на 27 грудня – 771, на 28 грудня – 367, на 29 грудня – 127, на 30 грудня – 13 місць на поїзди Київ-Львів та інші в західному напрямку...


Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.