Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Новий поїзд КЕРЧ - ДЖАНКОЙ - ХЕРСОН - МИКОЛАЇВ № 870/869: розклад руху та ціна квитківРозклад руху на поїзд Керч - Джанкой - Херсон - Миколаїв (2012 рік)
Новий прискорений дизель потяг Миколаїв-Керч та Керч-Миколаїв №870/869 курсуватиме щодня, починаючи з 3 січня 2012 року.
Прискорений дизель у складі 3-х вагонів проходитиме через Сім Колодязів, Владиславівка, Джанкой, Армянск, Вадим, Цурюпинськ, Херсон.
Час відправлення потяга з Керчі 14-40, прибуття до Миколаєва 21-57. Назад з Миколаєва 6-50 ранку, прибуття до Керчі 14-05.  
Вартість квитків на поїзд Миколаїв - Джанкой - Керч... 

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.