Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


РОЗКЛАД руху ПОЇЗДІВ ЛЬВІВ: Львівська залізниця


Розклад руху поїздів Львів

Залізнична станція Львів, що належить до Львівської залізниці, є одним з ключових залізничних вузлів усієї України.

Актуальний розклад руху поїздів по ст. Львів регулюється чинним Розкладом руху пасажирських поїздів, що затверджено Укрзалізницею на 2012-2013 рр.

Поточний розклад руху поїздів ст. Львів включає в себе як внутрішні поїзди по Україні, так і потяги міжнародного сполучення (Польща, Росія, Німеччина, Білорусь та інші країни). Загалом чинний розклад руху поїздів по станції Львів передбачає курсування близько 100 потягів.

Зокрема, розклад руху потягів м. Львів містить такі популярні прямі поїзди, як Львів-Київ, Львів-Одеса, Львів-Херсон, Львів-Харків, Львів-Москва, Львів-Сімферополь, Львів-Рівне тощо, а також прохідні поїзди Київ-Ужгород, Москва-Чоп та інші, що обслуговує Львівська залізниця та інші залізниці України, Росії тощо.

Див. докладніше про Розклад руху поїздів Львів...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.