Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Е-Квиток онлайн система замовлення КВИТКІВ на ПОЇЗД E-Kvitok в Інтернеті

ЕКВИТОК (E-Kvytok): онлайн система бронювання та замовлення залізничних квитків "Є квиток"

Сервіс Е КВИТОК - це автоматизована система самообслуговування "е-Квиток", що забезпечує надання довідкової інформації та замовлення квитків на поїзди через інтернет.

Зокрема система (сайт) "Єквиток" дозволяє:

1) бронювання місць на поїзд з подальшим викупом проїзних документів, замовлених через E-Kvitok в автоматизованый квитковій касі Укрзалізниці в будь-якому регіоні України;

2) купівля квитків через інтернет - за допомогою системи "Э Квиток" можна сплатити вартість проїзних чи перевізних документів з подальшою їх роздруківкою в будь-якій автоматизованій касі Укрзалізниці.

На поточний момент онлайн система "Е Квиток" діє на платформі е-квиток.ком.уа та перебуває в стадії промислово-дослідної експлуатації, поступово запроваджуються дедалі нові послуги для пасажирів, що бажають придбати квитки на поїзд через інтернет.

Оплата замовлень через систему EKVITOK провадиться за допомогою міжнародних платіжних карток VISA та MasterCard класу Classic, а також можлива через національну систему масових електронних платежів НСМЕП.

Як купити квитки через інтернет за допомогою систему ЕКвиток...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.