Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Ціна квитків на ПОЇЗД КИЇВ - БАКУ (Киев-Баку) №31, графік руху


Розклад руху на поїзд Київ-Баку №31 (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Київ-Баку (Азербайджан) відходить щосуботи о 6.20 ранку через Дніпропетровськ, Дебальцево, Волгоград, Астрахань, Кизляр, Махачкала, Дербент  і прибуває до Бау о 3.45 вночі за місцевим часом.  

Загалом швидкий потяг з Києва до Баку перебуває в дорозі майже 3 доби.

Розклад руху поїздів: зворотній Баку-Київ №31 відходить щосереди о 0.30, прибуття до Києва о 15.43. Вартість квитків...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.