Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Ціна квитків на поїзд ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - КИЇВ: розклад руху

Розклад руху на поїзд Івано-Франківськ - Київ №44Л

Швидкий фірмовий потяг Ів. Франківськ - Київ №43 слідує щодня о 18.15 через Галич, Ходорів, Львів, Броди, Шепетівку, Новоград, Коростень й прибуває до Києва о 6.19 ранку.

Поїзд з Франківська до Києва №44 перебуває в дорозі рівно півдоби...

Потяг Запоріжжя - Київ №72: вартість квитків

Розклад руху фірмового поїзда Запоріжжя - Київ №72 ("Запоріжжя")

Швидкий фірмовий потяг Запоріжжя-Київ №72Д відходить щодня о 19.27 через Синельникове, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Олександрію, Знаменку, Миронівку й прибуває до Києва о 5.54 ранку.

Поїзд №72 Запоріжжя - Київ перебуває в дорозі 10 з половиною годин.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.