Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Білети На ПОЇЗД сайт. Ціни на ЖД БІЛЕТИ на поїзд, наявність місць, вартість квитків

Онлайн довідка: вартість квитків, ціни, наявність місць на потяг Укрзалізниці.

Інформація про наявність вільних квитків на поїзди (купе, плацкарт, СВ), розклад руху потягів, вартість квитка та інші дані.

Дані щодо руху поїздів та вартості квитків надається по всім станціям України (Південно-Західна, Львівська, Донецька, Придніпровська, Південна, Одеська залізниця).

ДІЗНАТИСЯ ПРО БІЛЕТИ НА ПОЇЗД, НАЯВНІСТЬ МІСЦЬ І ЦІНУ НА КВИТКИ МОЖНА ТУТ

Тема: ціна білетів і наявність квитків на поїзд

ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ на потяг, наявність онлайн: поїзд ТРУСКАВЕЦЬ-Дніпропетровськ №42Л


Графік руху поїзда Трускавець - Дніпропетровськ №42Л

Курортний потяг Трускавець-Дніпропетровськ слідує щодня о 14.25 через Дрогобич, Львів, Тернопіль, Козятин, Вінниця, Корсунь і прибуває до Дніпропетровська об 11.53.  

Швидкий потяг з Трускавця до Дніпропетровська перебуває в дорозі понад 21 годину.

Розклад руху поїздів: зворотній потяг Дніпропетровськ-Трускавець відходить о 13.30, прибуття до Трускавця об 11.38. Ціна квитків на потяг...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.