Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


КУПИТИ квиток на ПОЇЗД онлайн: продаж залізничних квитків у кінці жовтня


Як купити квиток на поїзд 30 жовтня - 03 листопада 2012 року.

Увага: у зв'язку з переходом 28.10.2012 року на зимовий час і можливим коригуванням розкладу руху поїздів в Україні продаж залізничних квитків на низку пасажирських поїздів тимчасово призупинено, через що відсутня можливість купити квитки на поїзд по інтернету та в касі на деякі потяги, зокрема в напрямку Сімферополя.

Протягом найближчого часу, одразу після коригування розкладу руху поїздів Укрзалізниці, продаж залізничних квитків буде відновлено в звичайному режимі.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.