Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ЛІТНІ ПОЇЗДИ розклад: потяг Київ-ЄВПАТОРІЯ №58


Розклад руху на поїзд Київ - Євпаторія та Євпаторія-Київ

Швидкий потяг Київ-Євпаторія №58 курсує з 29 травня до кінця вересня, час відправлення з Києва о 17-50 через Миколаїв, Херсон, Армянськ, Джанкой, Саки і прибуває до Євпаторії о 10 ранку.

Загалом швидкий потяг з Києва до Євпаторії, який активно використовується також у сполученні Київ-Джанкой, Київ-Саки, Київ-Армянськ, перебуває в дорозі 16 годин.

Літні поїзди: розклад руху потягів Євпаторія-Київ - відходить о 17.23, прибуття до Києва о 9.45. Вартість квитків...

ПОЕЗД МОСКВА - КИЕВ - БУХАРЕСТ - СОФИЯ: расписание


График поезда Москва-София через Киев и Бухарест (2011-2012 год)

Скорый фирменный поезд Москва-София 59 "Болгария Экспресс" курсирует круглый год ежедневно. Время отправления поезда из Москвы 8-00, из Киева 20-12, далее через Винницу, Хмельницкий, Тернополь, Львов, Ивано-Франковск, Черновцы, Сучава, Бухарест, Плевен, прибытие поезда в Софию в 9-20 утра.

В целом поезд Москва - Киев - Бухарест - София пребывает в дороге около 50 часов.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.