Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Укрзалізниця НАЯВНІСТЬ МІСЦЬ на поїзд: довідка про наявність вільних місць

Як дізнатися наявність місць на поїзд?

Онлайн довідка про наявність місць на поїзди "Укрзалізниці" в межах України - Південно-Західна залізниця, Львівська залізниця, Одеська, Донецька, Південна та Придніпровська залізниця.


Наявність місць на поїзд (Київ, Львів, Сімферополь, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Донецьк, Харків, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франкіськ, Чернівці, Ужгород, Черкаси, Миколаїв та інші напрямки) доступна для перевірки протягом доби та в межах 45 діб до відправлення потяга. Більше...

Поїзд КИЇВ - МОСКВА №4, 6: ціна квитків, час відправлення

Розклад поїзду Київ - Москва №4 та №6 ("Київ", "Україна")

Швидкий фірмовий потяг "Київ" №4 на Москву слідує щодня о 21.50 через Конотоп, Брянск, Калуга й прибуває до Москви о 10.50. Потяг Київ-Москва №6 відправляється о 19.18, прибуває в Москву о 9 ранку.

Поїзд Київ Москва №4 перебуває в дорозі 12 год. Зворотній поїзд Москва - Київ №3 відправляється о 21.29 та прибуває до Києва о 9.53, потяг Москва-Київ №5 відходить о 20.25, час прибуття до Києва 7.50. Більше...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.