Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


НОВИЙ розклад ПОЇЗДІВ: літній графік 2012 р. Нові поїзди УкрзалізниціНовий розклад руху поїздів Укрзалізниці вступає в дію з 0 год. 27 травня 2012 року й діятиме протягом року до літа 2013 року.

Новий літній графік руху потягів по Україні передбачає суттєві зміни в розкладі руху поїздів. Зокрема, буде скорочено близько 30 поїздів, велика кількість поїздів піде за скороченим маршрутом (напр. поїзд Луганськ-Львів буде скорочено до Луганськ-Київ).

Передусім скорочення торкнуться поїздів далеко сполучення, водночас буде збільшено кількість денних поїздів. Замість 6000 вагонів новий графік руху поїздів передбачає використання 4600.

Також новий розклад руху поїздів передбачає 70 пар літніх потягів та ще 20 додаткових. Дивитися новий розклад поїздів по Україні на 2012-2013 рр...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.