Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ХАРКІВ: резервування КВИТКІВ на поїзд (бронювання жд білетів) інтернет


Як можна забронювати квитки на поїзд через інтернет від Південної залізниці

Пасажири, які бажають зарезервувати (забронювати) жд білети на поїзди можуть скористатися послугою онлайн бронювання квитка через інтернет від Південної залізниці (Харків - Суми - Полтава).

Бронювання залізничних квитків онлайн здійснюється для всіх поїздів, що відправляються з території України. При цьому резервування білетів через інтернет можна здійснити за 4 -45 діб до відправления відповідного поїзда.

Скільки коштує забронювати жд квиток?

Ціна бронювання залізничного квитка - 10 гривень. Оплата здійснюється безпосередньо після оформлення замовлення на сайті через сервер ПриватБанку або через систему Приват24.

Важливо: оплачена бронь квитків на поїзди зберігається у системі протягом 2-х діб з моменту сплати. Якщо за цей час замовлення не буде викуплено пасажиром, то відповідні квитки повертаються у вільний продаж, гроші пасажирові не відшкодовуються.

Як можна заплатити за квитки по інтернету?

Оплата за бронювання жд білетів приймається картками VISA та MasterCard будь-яких банків України, для яких дозволена оплата через інтернет.

Сайт Південної залізниці для бронювання квитків на поїзд онлайн: www.pz.gov.ua

Поїзд ХАРКІВ-ДОНЕЦЬК "Шкода" курсуватиме через Ізюм


Швидкісний потяг "Інтерсіті" (Шкода) Харків-Донецьк і Донецьк-Харків розклад

Відповідно до розпорядження ДП "Укрзалізниця" внесено зміни в порядок слідування швидкісних поїздів між Харковом та Донецьком.

Зокрема, з 11 листопада 2012 року денні швидкісні потяги "Інтерсіті" № 171 Харків-Донецьк та № 172 Донецьк-Харків (електропоїзд Шкода) прямуватимуть через станцію Ізюм.

Поїзд № 171 Харків-Донецьк відправлятиметься зі станції Харків Пасажирський о 14.43 та прибуватиме до Донецька о 18.57.

Розклад руху поїзда Шкода між Харковом і Донецьком: потяг буде зупинятися на станціях Південної залізниці: Балаклія 15.52-15.54 та Ізюм 16.31-16.33.

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.