Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Потяг ЛЬВІВ-ПЕТЕРБУРГ: час прибуття, квитки на поїзд ЛЬВІВ - САНКТ ПЕТЕРБУРГ №48Розклад руху на поїзд Львів - Петербург №48 (2011-2012 рік)

Швидкий потяг Львів-Петербург (Росія) №48 курсує парними днями о 23.12 через Дубно, Рівне, Сарни, Дубровиця, Барановічі, Мінськ, Вітебськ і прибуває до Петербургу (Вітебський вокзал) о 5.22 ранку.  

Загалом швидкий потяг зі Львова до С. Петербургу перебуває в дорозі 29 годин. Розклад руху поїздів: зворотній С. Петербург-Львів №47 відходить о 12.48 за російським часом, прибуття до Львова о 15.18. Вартість квитків...

КУПИТИ КВИТКИ НА ПОЇЗД В ІНТЕРНЕТІ: продаж квитків по інтернету набуває популярності


Продаж білетів на поїзд по Інтернету

Починаючи з 2011 року в Україні процес купівлі квитків на потяг через інтернет стрімко набирає обертів, повідомляє Укрзалізниця.


Загалом з початку 2011 року через інтернет було викуплено майже 350 тисяч квитків на потяг, а з початку впровадження продажу білетів по інтернету - більш ніж 525 тисяч проїзних документів.

Якщо в січні цього року через інтернет пасажири придбали 7232 квитки на потяг, то у серпні – вже в 10 разів більше, 76143 залізничних квитків куплено по інтернету.

При цьому зростання кількості квитків на потяг, придбаних через інтернет, спостерігалося щомісяця. Так у першому кварталі через інтернет оформлено 41815 місць, а у другому – 144 450 місць.

Докладніше про продаж квитків через інтернет...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.