Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд КИЇВ Івано Франківськ і Київ-Ковель: квитки на додаткові вагони


Квитки на поїзд Київ - Івано-Франківськ та Київ-Ковель

ДП Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 269/ 219 Київ - Івано-Франківськ - Київ , завдяки чому в продаж надійдуть майже 1500 квитків в напрямку Франківська та Києва.

Ще один потяг Київ-Франківськ порадує не тільки пасажирів з цих міст, але й Козятина, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Львова - через які слідує поїзд.

Час відправлення поїзда з Києва на Іванофранківськ 8 листопада о 22.13, назад 10 листопада о 19:55.

Також, Укрзалізниця включила 1 додатковий вагон на поїзд № 98 /97 Ковель- Київ з відправленням з Ковеля - 6 листопада, а з Києва до Ковеля - 7 листопада.

Раніше вже було збільшено кількість вагонів у популярних поїздах Київ-Сімферополь, Київ-Львів, Сімферополь-Львів, Чернівці-Львів - Чернівці та інших.

Додатковий потяг і вагони Київ-Іванофранківськ і Київ-Ковель

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.