Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд 92 ЛЬВІВ - КИЇВ: наявність місць, КВИТКИ

Розклад руху на поїзд Львів - Київ №92 ("Львів")

Швидкий фірмовий поїзд Львів-Київ слідує щодня, час відправлення зі Львова о 22.47, прибуття до Києва о 7.25.

Зазвичай, поїзд Львів-Київ №92 має 14 фірмових сучасних вагонів 1-го класу - 2 плацкартні вагони 2007 року, 10 купейних вагонів з кондиціонерами та 2 люксових СВ-вагони.

Поїзд ЛЬВІВ - ОДЕСА №26, розклад, КВИТКИ на потяг

Розклад руху на поїзд Львів - Одеса №26 ("Карпати")

Швидкий фірмовий поїзд Львівської залізниці Львів-Одеса №026О слідує щодня, час відправлення зі Львова о 19.50 Красне, Тернопіль, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринку, Вапнярку, Кодиму, Котовськ і прибуває до Одеси о 8 ранку.

Поїзд Львів-Одеса зазвичай має 11 вагонів - 6 плацкартних, 2 купе та 1 СВ...

ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ: квитки, РОЗКЛАД, державне підприємство "Львівська залізниця"

Львіська залізниця: державне підприємство (ДП) "Львівська Залізниця", підпорядковане "Укрзалізниці".

Львівська залізниця працює на заході України в межах Галичини, Західного Полісся, Закарпаття та Буковини.

Головне управління ДП "Львівська залізниця" знаходиться у Львові, загальна довжина експлуатаційних залізниць - понад 4,5 тис. км.

Львівська залізниця має понад 350 станцій, з-поміж них ключові вузлові у Львові, Тернополі, Франківську, Ковелі, Здолбунові, Рівному, Чопі, Ківерцях, Сарнах, Самборі тощо...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.