Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Квитки на поїзд для багатодітних сімей, пільги на залізниці


Залізничні квитки для багатодітних сімей

Поширене запитання пасажирів: чи існує можливість взяти безкоштовний квиток по посвідченню дитини з багатодітної сім'ї?

На жаль, відповідно до чинного законодавства, а саме Закону України "Про охорону дитинства", така можливість не передбачена.

Пільги на залізничні квитки дають право дітям багатодітних сімей на користування безплатним проїздом в електричках по всій Україні - незалежно від відстані та місця проживання.

При цьому безплатний проїзд у поїздах для дітей з багатодітних родин не передбачений.

Тема: пільги на залізниці для багатодітних сімей


0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.