Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Чернівці-КОВЕЛЬ та Ковель-Чернівці ПОЇЗД: розклад руху, квитки


Рух потяга Чернівці-Ковель та Чернівці-Київ

ДП "Укрзалізниця" відновлює з 1 жовтня рух поїзда №668 / 667 Чернівці–Ковель. 

Відтепер потяг Чернівці – Ковель через Івано Франківськ, Львів, Луцьк курсуватиме через день. Рокзлад з Чернівців - по непарних числах о 20-20, з Ковеля — по парних днях о 17-15.

Відповідна періодичність в розкладі руху поїзда зумовлена особливостями його наповлення - переважно лише протягом вихідних днів.

Як відомо, влітку потяг Чернівці-Ковель не курсував, а його вагони було задіяно для перевезень пасажирів з Буковини та Галичини до Криму потягом №296/295 Чернівці – Івано-Франківськ – Сімферополь.

Тема: поїзд Чернівці-Ковель розклад руху


0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.