Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Квитки на поїзд ЛЬВІВ - АДЛЕР (Таганрог, Краснодар, Туапсе, Сочи): час прибуття, місця на потяг


Розклад руху на поїзд Львів - Адлер №46 (графік 2011-2012 рік)

Швидкий потяг Львів-Адлер №46Л курсує по парних днях, час відправлення зі Львова о 12.24 через Тернопіль, Вінницю, Дніпропетровськ, Ясинувата, Таганрог, Ростов, Краснодар, Туапсе, Сочі та прибуває до Адлера о 6.10.

Загалом, швидкий потяг зі Львова до Адлера перебуває в дорозі близько 40 годин.

Розклад руху поїздів: зворотній Адлер-Львів відходить по парних днях о 10.10 за російським часом, прибуття до Львова о 23.58. Вартість квитків...

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.