Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2014, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Сімферополь, Херсон, Ужгород, Тернопіль, Москва, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди. Наличие билетов на поезд по СНГ.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


2014

РОЗКЛАД поїздів КИЇВ-ЛЬВІВ 2011-2012: ПОВНИЙ розклад потягів Київ - Львів

Розклад поїздів Київ-Львів на 2011-2012 рр. - повний розклад потягів сполученням Київ-Львів

Розклад поїздів Київ-Львів на поточний момент налічує понад 20 потягів. Більшість поїздів на маршруті Київ-Львів курсує щоденно.

Новий розклад поїздів КИЇВ-ЛЬВІВ подає як прямі потяги сполученням Київ-Львів, так і транзитні поїзди, що проходять через Київ та Львів, напр. Луганськ-Львів, Київ-Ужгород тощо. Також докладний розклад потягів Київ-Львів містить і міжнародні поїзди, що проходять через станції Львів та Київ, зокрема російські поїзди сполученням Москва-Львів.

Крім того, повний розклад поїздів Київ-Львів включає в себе додаткові потяги одного з найпопулярніших в Україні маршрутів Київ-Львів, що призначено на період новорічних свят.

Переглянути повний розклад поїздів Київ-Львів


РОЗКЛАД ПОЇЗДІВ КИЇВ-ЛЬВІВ на 2011 - 2012 рр., включено всі потяги, що йдуть з Києва до Львова


Номер поїзда | Періодичність курсування | Час відправлення з Києва | Час прибуття до Львова

211  поїзд Москва Львів  27,28,29/12/2011, 1,2,3/01, 12,13,28,29/04/2012  0.08  10.32 
141  поїзд Москва Чернівці  з 3/12/2011 щоденно  0.28  10.02 
141  поїзд Москва Чернівці  30/10 -2/12/2011 щоденно  1.22  10.12 
73A  поїзд Москва Львів  з 3/12/2011 щоденно  3.12  12.52 
73A  поїзд Москва Львів  30/10-2/12/2011 щоденно  4.12  13.56 
111  поїзд Харків Львів  30/05-30/11/2011 щоденно, крім 13/11/2011  4.18  14.41 
111  поїзд Харків Львів  з 1/12/2011 щоденно, крім 31/12/2011  4.18  14.41 
147  поїзд Київ Львів  23,24,29,30,31/12/2011, 2,8,9,10,11/01/2012  8.28  16.44 
134  поїзд Луганськ Львів  до 30/11/2011щоденно,  10.52  21.23 
134  поїзд Луганськ Львів  з 3/12/2011 щоденно  10.52  21.08 
134  поїзд Луганськ Львів  1,2/12/2011  10.52  21.23 
15В  поїзд Москва Ужгород  з 3/12/2011 щоденно  11.27  20.52 
15В  поїзд Москва Ужгород  26/11-2/12/2011 щоденно  12.10  21.39 
15В  поїзд Москва Ужгород  28/10-25/11/2011 щоденно  12.10  21.39 
245  поїзд Москва Чоп  29,30,31/12/2011, 2,3,4,5/01, 12,13,28,29/04/2012  12.57  22.02 
99  поїзд Київ Ужгород  з 2/12/2011 щоденно  15.24  1.02 
99  поїзд Київ Ужгород  1/06-1/12/2011 щоденно  15.24  1.02 
359  поїзд Київ Львів  цілий рік щоденно, крім 22/11/2011  15.42  6.43 
169  поїзд Київ Львів  24/07-1/12/2011 по 7,3,5,6 днях тижня  16.55  23.33 
169  поїзд Київ Львів  22/12/11-28/1/12, 1/4-26/5/12 щод., кр. пнд., 3/12-21/12/11,29/1-31/3/12 по 7,3,5,6 днях  17.01  23.33 
169  поїзд Київ Львів  22/12/11-28/01/12, 1/04-26/05/12 щод., кр. пнд., 2-21/12/11,29/01-31/03/12 по 7,3,5,6 днях  17.01  23.33 
115  поїзд Харків Трускавець  щоденно до 2/12/2011  17.07  3.31 
115  поїзд Харків Трускавець  з 3/12/2011 щоденно  17.07  3.31 
81К  поїзд Київ Ужгород  цілий рік щоденно  18.52  4.10 
217К  поїзд Київ Ворохта  22/12/2011-20/03/2012 по парних, при двох непарних 28,30,2  19.10  2.51 
43К  поїзд Київ Івано-Франківськ  20/09-1/12/2011 щоденно  19.10  3.52 
43К  поїзд Київ Івано-Франківськ  2/12/2011  19.16  3.52 
43К  поїзд Київ Івано-Франківськ  з 3/12/2011 щоденно  19.16  3.52 
537  поїзд Київ Львів  22/11/2011  20.00  5.38 
13  поїзд Харків Ужгород  до 2/12/2011 щоденно  20.06  5.11 
13  поїзд Харків Ужгород  з 3/12/2011 щоденно, крім 2/01/2012  20.06  5.11 
59М  поїзд Москва Софія  9/12/2011-6/12/2012 щоденно  20.12  5.19 
59М  поїзд Москва Софія  3/12-8/12/2011 щоденно  20.12  5.19 
59М  поїзд Москва Софія  23/11-2/12/2011 щоденно  20.12  6.05 
49К  поїзд Київ Трускавець  цілий рік щоденно  20.18  5.28 
137  поїзд Київ Івано-Франківськ  20/09-1/11/2011 щоденно, з 2/11/2011 по п'ятницях, понеділках, середах  21.19  6.20 
143  поїзд Київ Івано-Франківськ  з 3/06/2011 по п'ятницях, суботах  21.56  7.41 
97К  поїзд Київ Львів  цілий рік щоденно, крім п'ятниць і субот  21.56  7.41 
91К  поїзд Київ Львів  20/09-1/12/2011  22.03  6.32 
91К  поїзд Київ Львів  цілий рік щоденно, крім 20/09-1/12/2011  22.15  6.32 
7К  поїзд Київ Чоп  цілий рік щоденно  23.58  9.41 

Тема: розклад поїздів Київ-Львів (Киев-Львов, Kyiv-Lviv) на 2011-2012 рр.

1 коментарі:

Анонім сказав...

самий кращий потяг Київ Львів це франківський гагагга!!!!!!!!!!! Станіславів рулить!!!!!!!!!!

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.